9Apps
  • LAMAN UTAMA
  • APLIKASI
  • PERMAINAN
  • BLOG
  • MS
    • English
    • Indonesia
    • العربية
    • Русский
    • हिन्दी
    • Português
    • Español
    • 日本語
    • Français
    • Deutsch
    • Tiếng Việt
    • မြန်မာဘာသာ
    • Malaysia
    • ภาษาไทย
    • বাংলা
    • 한국어
    • Italiano
    • Nederlands
    • Polski
    • Türkiye
    • Filipino
  1. Laman Utama
  2. Permainan
  3. Perlumbaan
  4. Retro Race
Retro Race icon

Retro Race

1.0.2 for Android
4.8 | 5,000+ Pemasangan

<[mikeK]>

Muat Turun APK(11.4MB)
Retro Race screenshot 1 Retro Race screenshot 2 Retro Race screenshot 3 Retro Race screenshot 4 Retro Race screenshot 5

Penerangan tentang Retro Race

Permainan yang sederhana dan sangat ketagihan

LAGI
Runtuhkan

Apa yang Baru dengan Retro Race 1.0.2

-Back button fixed
-Supported by onborad GPU
-Bug Fixed
-Simplify code
-Max speed increased
-Random code script changed

Maklumat

  • Kategori:
    Perlumbaan
  • Versi Semasa:
    1.0.2
  • Dikemas kini:
    2017-06-03
  • Saiz:
    11.4MB
  • Memerlukan Android:
    Android 2.3 or later
  • Pembangun:
    <[mikeK]>
  • ID:
    com.koumasgames.Retro_Race

Video-video yang berkaitan

  • The Underrated World of GameCube Racing Games screenshot 1
    21:43
    The Underrated World of GameCube Racing Games
    KLEJ Gaming
  • NES Longplay [762] Road Fighter screenshot 2
    9:55
    NES Longplay [762] Road Fighter
    World-of-Longplays
  • Evolution of Racing Video Games (1974-2025) screenshot 3
    29:03
    Evolution of Racing Video Games (1974-2025)
    Plex
  • Hong Kong's Retro Gaming Golden Age! RGB Heaven Store Interview | AI's Impact on Gaming screenshot 4
    23:42
    Hong Kong's Retro Gaming Golden Age! RGB Heaven Store Interview | AI's Impact on Gaming
    Stevo's Hobbies
  • My Top 20 Retro Driving/Racing Games screenshot 5
    23:11
    My Top 20 Retro Driving/Racing Games
    onaretrotip

Awak juga mungkin menyukai

  • Talking Tom Cat on 9Apps

    Talking Tom Cat

    3.9
    Penyelakuan
    Muat Turun APK
  • Temple Run 2 on 9Apps

    Temple Run 2

    4.4
    Aksi
    Muat Turun APK
  • Candy Crush Saga on 9Apps

    Candy Crush Saga

    4.4
    Kasual
    Muat Turun APK
  • Stickman Fighting on 9Apps

    Stickman Fighting

    3.0
    Aksi
    Muat Turun APK
  • ShopClues on 9Apps

    ShopClues

    3.8
    Beli-belah
    Muat Turun APK
  • Facebook Lite on 9Apps

    Facebook Lite

    4.0
    Sosial
    Muat Turun APK
  • Mushroom Takeover on 9Apps

    Mushroom Takeover

    4.5
    Kasual
    Muat Turun APK
  • Quikr – Search Jobs, Mobiles,  on 9Apps

    Quikr – Search Jobs, Mobiles,

    4.1
    Beli-belah
    Muat Turun XAPK
  • imo Panggilan Video & Teks on 9Apps

    imo Panggilan Video & Teks

    4.3
    Komunikasi
    Muat Turun APK
Permainan Panas
 
  • Find the Alien on 9Apps

    Find the Alien

    119.6MB50,000,000+

    4.7Kasual

  • Ground Digger on 9Apps

    Ground Digger

    91.2MB10,000,000+

    4.3Kasual

  • Mushroom Takeover on 9Apps

    Mushroom Takeover

    69.0MB1,000,000+

    4.5Kasual

  • Stickman vs Craftman on 9Apps

    Stickman vs Craftman

    136.5MB10,000,000+

    4.5Kasual

  • Netboom on 9Apps

    Netboom

    48.0MB10,000,000+

    3.0Aksi

  • Stickman Fighting on 9Apps

    Stickman Fighting

    59.6MB100,000+

    3.0Aksi

  • Craft Rain Fun Castle on 9Apps

    Craft Rain Fun Castle

    31.6MB5,000,000+

    3.6Penyelakuan

  • Brain Story: Tricky Puzzle on 9Apps

    Brain Story: Tricky Puzzle

    129.9MB50,000,000+

    4.5Teka-teki

  • Fishdom on 9Apps

    Fishdom

    167.5MB100,000,000+

    4.6Teka-teki

  • Bunyi Senapang : Simulasi on 9Apps

    Bunyi Senapang : Simulasi

    66.0MB10,000,000+

    4.5Penyelakuan

9 apps icon

9Apps 4.9

Menggunakan 9Apps untuk menaik taraf aplikasi anda!
Selamat, percuma dan sangat pantas!
Muat Turun
Top
Legal
  • 9Apps Business
  • Terma dan syarat
  • Privasi
  • Privasi
  • DMCA Takedown
Hubungi Kami
  • Like Us

  • Twitter

  • E - mail

Copyright © 2015-2023 All rights reserved